O mne

Alexandra Hanusová 

Špecialistka na obsah

"Vytvorím systém tam, kde žiadny nie je, lebo štruktúra je moje druhé meno a obsah je moja vášeň."

Na čo sa špecializujem? 

Z množstva rôznych marketingových činností mi po dlhoročných skúsenostiach najviac robí radosť TVORBA OBSAHU. Písanie je moja vášeň, radosť, hobby. Gramatiku mám v malíčku. Záleží mi na tom, aby bol písaný text zrozumiteľný a aby sa aj nový záujemca čo najskôr dozvedel to najdôležitejšie. Napríklad o vašich výrobkoch a službách. Aj keď na začiatku možno presne neviem, čo napíšem, akonáhle sa moje ruky priblížia ku klávesnici, texty z mojich prstov vychádzajú samé...:-)

Baví ma hľadať informácie o oblastiach, ktoré nepoznám, ale chcem spoznať, aby som sa naladila na vašu tému. Mojimi klientmi sú malé firmy s rôznym zameraním, ale najväčšou srdcovkou je pre mňa stavebníctvo. Nie je pre mňa však problém písať takmer o čomkoľvek, pokiaľ nejde o atómovú fyziku.


Ako pracujem?

Štruktúra a poriadok sú pre mňa kľúčové. Všetko, čo robím, má hlavu a pätu. Ak ste náhodou typ, pre koho je štruktúra vzdialený pojem, budem sa veľa pýtať. Robí mi radosť, keď pracujem s fajn ľuďmi a spoločne robíme niečo "pre vec". Ľudí, s ktorými spolupracujem, motivujem a povzbudzujem. Koordinujem práce tak, aby všetko išlo hladko a nikto nebol pod tlakom. Do svojej práce dávam všetok um a cit, aby vzťah s klientom bol vždy win-win.

Aké projekty robím? 

Najradšej mám komplexné riešenia, napríklad kompletný firemný dizajn od loga, cez vizitky až po katalógy produktov, imidžové materiály, príspevky na sociálne siete a podobne. Alebo tvorím web stránky, ktoré sú prepojené so sociálnymi sieťami tak, aby všetko tvorilo funkčný celok. 

To, čo sa možno teraz zdá zbytočné, navrhujem s pohľadom do budúcnosti. Za jedným menším zadaním vidím často komplexné riešenia, ktoré možno klient nevidí. To, čo teraz ako klient investujete napríklad do kvalitnej web stránky alebo kvalitného firemného dizajnu, to investujete do seba, do svojej firmy. Staviate pevné základy vašej komunikácie pre budúcnosť.

Rada robím aj malé projekty a vážim si každú zákazku, malú či väčšiu, ku každej pristupujem rovnako zodpovedne a doťahujem veci do konca. Klienti niekedy potrebujú vyriešiť len jednu vec a neskôr zistíme, že môžeme pokračovať ďalej a postupne vytvárať aj iné užitočné veci.


Klienti sa stávajú partnermi

Klienti sa stávajú partnermi v dialógu a v hľadaní spoločnej cesty, ako riešiť ich potreby. Na rozdiel od šablónovitých korporátnych spôsobov používam normálny ľudský jazyk a prístup. Viem sa vcítiť do vašej kože šéfov, majiteľov firiem, ktorí cítite, že potrebujete niečo robiť, ale možno celkom neviete, čo a ako. Preto sa veľa pýtam. 

Robiť to "na kolene" sa neoplatí 

Každý klient, ktorý myslí na budúcnosť, potrebuje iný prístup a mojou úlohou je zistiť, čo potrebujete, navrhnúť pre vás riešenie a zrealizovať ho. Koordinujem všetky čiastkové činnosti tak, aby ste vy, ako klient, dostávali len hotové výstupy a aby ste boli odbremenený od zdĺhavého dorozumievania sa s programátormi, grafikmi alebo s médiami.

Teším sa na spoluprácu s vami - pohodovými klientmi, ktorí vedia, čo chcú a radi investujú do kvalitných riešení:-)


Ing. Alexandra Hanusová

Vzdelanie a kurzy:

Online Biznis - stratégia online podnikania a tvorba digitálnych produktov

The Open University Bratislava - Professional Certificate in Management 

The Open University Bratislava - Accounting for Managers

The Open University Bratislava - Managing Customer and Client Relations

The Open University Bratislava - The Effective Manager

The Open University - Corporate Identity

Marcuri International - Pokročilé prezentačné techniky

Marcuri International - Profesionálny predaj

STU Bratislava, Stavebná fakulta