PREČO JE DOBRÉ SPÁJAŤ SA SO ŠIKOVNÝMI ĽUĎMI?

07.03.2016

Nedá sa to... Naozaj??

Stalo sa vám, že ste sa usilovali zrealizovať nejaké aktivity a zistili ste, že ak ste sám, tak to ide pomaly? Alebo ste mali dobré nápady, ale keď ste ich prezentovali spolupracovníkom, tak ste dozvedeli, ako "sa to nedá"? Nikto vám nepovedal, že toto je výborný nápad, poďme do toho. Tak ste na určitý čas upustili od svojich nápadov a začali ste sa venovať niečomu inému...a potom to prišlo.

Na veľkú zmenu stačí malý impulz

Začali ste pracovať na tom, aby ste zmenili uhol pohľadu, získali nadhľad a viac sily a odhodlania. Zrazu ste začali stretávať nových ľudí, nadšených a prinášajúcich podnetné myšlienky. Niekedy na veľkú zmenu stačí malý impulz. Jedna veta. Tak vznikajú zaujímavé nápady a čím viac hláv sa zapojí, tým lepšie a rýchlejšie ide nápad dopredu. Spájať rovnako zmýšľajúcich ľudí dokopy a spoločne podporovať nejakú ideu je nádherné. Zrazu zistíte, že neexistujú hranice. Presne podľa známeho hesla, že jediné hranice, ktoré máme, sú v našej hlave.

Posuňte sa do vyšších sfér vedomia

Prešli ste rôznymi skúsenosťami a dozreli do stavu, keď už viete lepšie posúdiť, ako pokračovať a usilovne pracovať na tom najdôležitejšom. Každý máme okolo seba veľa rôznych ľudí, ktorí majú rôzne skúsenosti a zrazu vidíte potenciál. Potenciál niečoho spoločného. Ak máte tímových hráčov, schopných dialógu, prínosnej diskusie, spätnej väzby a ochoty spolupracovať, ste na správnej ceste k úspechu. K naplneniu vízií, ktoré vás posúvajú do vyšších sfér vedomia a prinášajú skutočné uspokojenie.

Autor článku: © Alexandra Hanusová