VÁŠ E-BOOK JE VÁŠ ODBORNÝ PORADCA

07.01.2016

Minulý článok hovoril o tom, že Vaša web stránka by mala byť Vaša najlepšia obchodná zástukyňa. Reprezentuje Vašu firmu a predáva Vaše výrobky a služby. Väčšina firiem však potrebuje aj odborného poradcu, ktorý nepredáva, ale informuje. Odborný poradca vysvetľuje a niekedy odľahčenou formou objasní aj zložitejšiu tému.

Máte pocit, že vo avšej firme takýto odborník chýba? 

Alebo ho máte, ale má príliš veľa práce, aby stihol odpovedať na veľa otázok Vašich klientov? Pomôcť Vám môže dobre napísaný eBook - elektronická kniha, ktorá primeranou formou odpovedá na potenciálne otázky a vopred pripraví Vášho klienta na to, aby sa následne rozhodol pre kúpu.

Ako napísať eBook?

Nie je to celkom jednoduché. Existuje niekoľko zásad, ako by mal byť dobrý eBook napísaný. Dôležité je to, aby bol obsahovo zaujímavý a graficky upravený tak, aby sa dobre čítal. Dobrý eBook by mal mať pútavý názov a mal by súvisieť s predmetom Vášho podnikania. Ak napríklad predávate domáce potreby, Váš eBook by mohol byť na tému Ako upratať byt za 1 hodinu.

Ide o to, aby eBook nepropagoval Vaše výrobky, ale poskytol klientom nadstavbové infomácie, ktoré mu prinesú úžitok. Až potom si záujemca pozrie Vaše výrobky a rozhodne sa pre kúpu. Takýto informovaný klient je Vás dôležitý, vie čo chce a bude vedieť s Vami hovoriť na rovnakej vlnovej dĺžke. Ak ľuďom poskytnete Vaše odborné znalosti, ušetríte im čas a oni sa rýchlejšie rozhodnú. Zaujímavé informácie vo Vašom eBooku predstavujú hodnotu, ktorú Vaši klienti ocenia.

Neviete napísať eBook?

Pomôžem Vám. Poznám pravidlá napísania eBooku, a hlavne, venujem sa písaniu textov, je to moja práca. Napísanie eBooku môže trvať jeden až štyri týždne, podľa rozsahu a náročnosti. Potrebujem len témy, ktoré Vašich klientov zaujímajú a napíšem eBook práve pre nich.

Autor článku: © Alexandra Hanusová