NEUVERITEĽNÉ SKUTOČNOSTI AJ V DOBE INTERNETOVEJ

05.03.2019

Znie to neuveriteľne, ale je to tak. Ešte aj dnes, v dobe internetovej, je veľmi veľa firiem, ktoré majú zastaralé web stránky, nemoderné logo, žiadne vizitky, nevedia, ako vytvoriť katalóg, prípadne si ho robia sami vo Worde (!). Alebo majú perfektné produkty, ale nevedia ich propagovať tak, aby boli pre ich potenciálnych klientov atraktívne. Nevedia, ako správne osloviť ich cieľovú skupinu....

To sú všetko základy marketingu, ktorý sa dá jednoduchým spôsobom začať budovať. Ako na to? Prečítajte si náš e-book 7 PRVKOV FIREMNÉHO DIZAJNU, alebo Ako začať budovať profesionálny firemný dizajn, aby ste si ušetrili nervy, čas a peniaze.

NIE JE HANBA NEVEDIEŤ, ALE NEZAČAŤ TO MENIŤ

E-book 7 PRVKOV FIREMNÉHO DIZAJNU som napísala v roku 2016. Pôvodne sa volal LOGO SI TY! - taký provokatívny názov, ktorého účelom bolo vyprovokovať klientov alebo potenciálnych klientov, k zamysleniu sa nad profesionálnou alebo neprofesionálnou prezentáciou svojej firmy. Teraz som zistila, že informácie v tomo e-booku sú stále aktuálne. Dôvodom spísania týchto niekoľkých tipov, rád alebo postrehov bolo to, že aj napriek veľkému pokroku v propagácii firiem sa ešte stále nájdu klienti, ktorí fakt nemajú ani základné veci. Nie preto, že by to nechceli, ale jednoducho nevedia, ako na to.

NA ZMENU NIE JE NIKDY NESKORO

Pre nás skúsených marketérov je to samozrejmosť. Ak však ide o podnikateľov, povedzme 50+, ktorí už majú niečo za sebou a doteraz nepotrebovali mať extra vitizky alebo web stránku, zrazu prídu na to, že predsa by mali asi niečo zmeniť aj v tomto smere. Pochopili, že by im to mohlo pomôcť. Vidia, že mladší akosi idú rýchlejšie dopredu a oni (50+) by chceli byť ešte stále v popredí a posunúť svoj biznis ďalej a ukázať, že vedia držať krok s dobou.

Ak aj vy patríte do skupiny skúsených hráčov, ale chceli by ste zlepšiť svoje pôsobenie na trhu a prezentovať sa viac profesionálne, zmeniť a zmodernizovať svoj marketing, ste na správnej adrese. Nebudeme vás ohurovať odbornými výrazmi, nezahltíme vás informáciami, ale postupne, avšak nie pomaly:-), nastavíme vašu novú elegantnú a pôsobivú komunikáciu a prezentáciu.

CHCETE SI UŠETRIŤ NERVY, ČAS A PENIAZE?

Chcete sa prezentovať na úrovni? Chcete vedieť, ako vymyslieť názov firmy a domény? Chcete si dať vytvoriť logo, ktoré Vás bude reprezentovať niekoľko rokov? Viete, aké sú správne rozmery vizitiek a viete o tom, že aj Vy ste súčasťou profesionálneho firemného dizajnu? Chcete si ušetriť nervy, čas a peniaze? Prečítajte si 5 sviežich tipov na rozbeh markeitngu vašej firmy.